Bulut Barındırma

VMware'de sanal sunucu kiralama Kurumsal çözümlere dayalı sanal sunucu: HP blade sunucuları, esnek seçeneklere sahip IBM ve gerçekte kullanılan kaynaklar için faturalı şema-CPU, RAM, Storage, Port speed, IP, OS vb.VMware vSphere sanallaştırma platformunda. More details Felaket Kurtarma Gerçek zamanlı çoğaltma tabanlı veri merkezi yedekleme hizmeti, şirketlerin her zaman kurumsal BT altyapısının ve verilerinin güncel bir yedeğine sahip olmalarını sağlar. More details GPU ile sunucu kiralama Cloud4U videografları ve grafik tasarımcılarını pahalı grafik istasyonları satın almaktan vazgeçmeye davet ediyor!
Bugün güçlü bir grafik kartına (GPU) sahip bir bulut satın alın ve siparişiniz tamamlandığında bir ay sonra ödemeye başlayın.
Cloud4U ile kaynak yoğun uygulamalarla çalışmayı daha rahat ve uygun maliyetli hale getirin!
More details
S3 Obje Depolama Ana kapasite (depolama) üzerindeki yükü azaltırken yedekleri, belgeleri, arşivlenmiş verileri ve statik içeriğin dağıtımı için uygun çözüm. Garantili %99,99 veri güvenilirliği ve kullanılabilirliği More details Bulut depolama Ölçeklenebilirlik ve yüksek performansa sahip modern bir depolama çözümü sunuyoruz. Çözüm hem kişisel hem de genel bulut hizmetlerini içerir. More details Yük dengeleyici Yük dengeleyici, ağ veya uygulama trafiğini bir sunucu kümesi arasında dağıtmanıza olanak tanır ve bu da uygulamaların ve sanal makinelerin yanıt verme hızını ve kullanılabilirliğini artırır. More details DDoS saldırılarına karşı koruma (Anti-DDoS) Şirketin çevrimiçi kaynaklarını ve BT altyapısını herhangi bir kapasitenin DDoS saldırılarına karşı korumak için eksiksiz bir çözüm. More details Hizmet Olarak Veritabanı More details SAP HANA Barındırma More details Bulut içinde PCI DSS hosting PCI DSS barındırma hizmeti, şirketlerin banka kartı verilerini web sitelerinde güvenli bir şekilde kabul etmesine ve işlemesine ve doğrudan herhangi bir bankayla çalışmasına olanak tanır. More details GPU render çiftlik Cloud4U, görüntüleri ve videoları işlemek, sinir ağlarını eğitmek, yapay zeka ile çalışmak, makine öğrenimi ve derin öğrenme için bir render çiftliği sunar. More details
Scroll up!