Clients

Sort by

Boehringer Ingelheim
Boehringer Ingelheim, 1885 yılında Almanya'da kurulmuş bir aile işletmesi ilaç şirketidir. Boehringer Ingelheim, dünyanın en büyük 20 ilaç şirketi arasında yer almaktadır. Başlıca faaliyetler solunum yolu hastalıkları, kardiyovasküler hastalıklar, kanser, Parkinson hastalığı, HIV, tromboembolizm, serebrovasküler hastalıklar, diabetes mellitus ve hepatit tedavisinde kullanılan ilaçların üretilmesidir. Şirket, Avrupa İlaç Endüstrisi ve Dernekleri Federasyonu'nun (EFPIA) aktif üyesidir. 
Positive Technologies
Positive Technologies, bilgi güvenliği alanında yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Şirket güvenlik analizi ve uygunluk yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. Ofisleri İngiltere, Hindistan, İtalya,Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, ABD, Tunus, Güney Kore'de faaliyet göstermektedir.
Heineken
United Heineken Breweries is a Russian division of the Dutch concern HEINEKEN N.V., a world leader in the production of premium beer and cider, represented in 70 countries. The company has been operating on the Russian market since February 2002 when the first brewery in St. Petersburg was bought. Today HEINEKEN owns seven breweries in the territory of Russia.
Kraft Heinz
Mart 2015'te Kraft Foods Inc ve H.J Heinz Company'nin birleşmesiyle kurulan bir Amerikan yiyecek ve içecek şirketidir. Kraft Heinz, 2020 itibariyle yıllık 26,0 milyar ABD Dolarını aşan cirosu ile Kuzey Amerika'nın üçüncü ve dünyanın beşinci en büyük yiyecek ve içecek şirketidir. Yalnızca Avrupa'da, şirketin cirosu 2,4 milyar dolardır. 
Blizzard Entertainment
Blizzard Entertainment®, bilgisayar oyunlarının önde gelen Amerikalı geliştiricisi ve yayıncısıdır. Şirket 1994 yılında kurulmuştur. Blizzard'ın merkezi Irvine'de (California, ABD) olan ve dünya çapında 11 şehirde bulunan 4.700 çalışanı var. Şirketin piyasaya sürdüğü StarCraft, Warcraft ve Diablo serisi oyunlar tüm dünyada biliniyor.
e.Queo
e.Queo, standart iş süreçlerini yeni bir biçime dönüştürmenize, uzaktan çalışanları eğitmenize ve denetlemenize olanak tanıyan yenilikçi mobil ve web ürünleri geliştiricisidir. e.Queo, uzak çalışanların eğitimini, iş iletişimini, yöneticilerle geri bildirimi tek bir araçta birleştiren bir mobil bulut çözümüdür.
Tele2
Tele2 AB, merkezi Kista Science City, Stockholm, İsveç'te bulunan bir Avrupa telekomünikasyon operatörüdür. 8 ülkede yaklaşık 17 milyon müşterisi ve bir ülkede daha franchise'ı ile İskandinav ve Baltık ülkelerinde önemli bir telefon operatörü ve diğer birçok ülkede alternatif bir sağlayıcıdır. Cloud4U, devin 38,9 milyon kullanıcı tabanının verilerini depolamasına yardımcı oldu.
Teach on Mars
Mobil eğitim dünyasını dönüştüren ödüllü yenilikçi bir eğitim şirketi. Teach on Mars, müşteri şirketlerinin çalışanlarının gelişimini bir sonraki seviyeye taşımasına ve onlara kişisel bir eğitim asistanı sağlamasına olanak tanıyan bir yazılım çözümü oluşturur.
Gametation
Gametation, Danimarka'dan işletmelere oyunlaştırma hizmetleri sunmak için uluslararası bir platform oluşturan iddialı bir ekiptir. Şirket, aynı zamanda satışları artırarak müşterileri çekmek ve davranışlarını etkilemek için oyunlaştırma teorisi ve teknolojisini kullanıyor. Gametation sayesinde alıcılar markayla daha sık temas kuruyor, faaliyetlerine katılmaya daha istekli oluyor ve sadık bir kitle kategorisine giriyorlar. 
Traffilog
Traffilog, MRM (Mobile Resources Management) teknolojisine dayanan filo yönetimi ve mobil varlık yönetimi için dünyanın önde gelen web tabanlı çözüm sağlayıcısıdır. Platform, otomobil üreticilerine, otomobil sigorta şirketlerine ve filo sahiplerine güvenli kanallar üzerinden gelişmiş mobilite çözümleri sunmaktadır. Traffilog, sürücüler ve araçlar, tahmini bakım hizmetleri ve daha fazlası hakkında bilgi sağlar.
Dukascopy Bank SA
Çevrimiçi ve mobil ticaret, bankacılık ve finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir banka. Dukascopy Bank'ın üç yan kuruluşu vardır: Dukascopy Europe IBS AS, Dukascopy Japan ve SIA Dukascopy Payments.
QiSOFT Ltd
QiSOFT, dünyanın önde gelen üretim analiz yazılımı sağlayıcısıdır ve üreticilerin verileri sürekli ürün ve süreç mükemmelliğine ulaşmak için ihtiyaç duydukları kritik bilgilere dönüştürmelerine yardımcı olur. 
RICHE Cosmetic
RİCHE Cosmetic, % 100 doğal kozmetik ürünleri sunan genç bir kozmetik şirketidir. RİCHE ürünleri doğal bitkisel bileşenler ve yağlar temelinde üretilmektedir. Üretimde en sağlıklı cildi bile olumsuz yönde etkileyebilecek agresif ve tehlikeli bileşenler (SLS ve SLES sülfatlar, silikonlar ve parabenler) kullanılmaz.
Scroll up!