DDoS saldırılarına karşı koruma (Anti-DDoS)

BT altyapısını, web uygulamalarını ve çevrimiçi hizmetleri herhangi bir güçteki DDoS saldırılarından korumak için kapsamlı bir çözüm.

DDoS saldırılarına karşı profesyonel koruma

Çözüm, şirketin iş süreçlerinin sürekliliğini ve meşru kullanıcılar için kaynakların kullanılabilirliğini sağlar. DDoS korumasının kullanılması sayesinde, büyük bir saldırı sırasında bile trafik doğrudan size gitmez, önce özel ekipman kullanılarak bir temizlik prosedürüne tabi tutulur. Sahte trafik atılır, sadece temizlenmiş gelen trafik kalır. Saldırının yansıması, Normal kullanıcılar için altyapı, uygulama ve hizmetlerin kullanılabilirliğini etkilemez.

Cloud4U'nin Anti-Ddos'u, IaaS modelindeki bulutumuzda barındırılan altyapınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir, veri aktarımı ve ek yapılandırma, yazılım kurulumu veya donanım satın alma gerektirmez. Temizleme seçenekleri özel olarak nesne gereksinimleri için seçilir.

Service
DDoS koruması
Cost
Ayda 1 283 ₺ başlayan fiyatlarla

hesap makinesi

Servis DDoS Guard tarafından desteklenmektedir. Fiyat, ilk kurulum ve yapılandırma ücretleri olmadan gösterilir.

 

Nasıl yapılır?  

Cloud4U, TİER-1 operatör ağlarına doğrudan fiziksel bağlantıları olan ve gelen trafik akışını güvenilir ve hızlı bir şekilde kontrol edebilen coğrafi olarak dağıtılmış bir trafik filtreleme ağına sahiptir. Filtreleme düğümleri şu şehirlerde yer almaktadır:

  • Amsterdam, Hollanda

  • Frankfurt, Almanya

  • Tokyo, Japonya

  • Washington, ABD

Mevcut topoloji, omurga operatörleri üzerinde aşırı yük oluşturmadan ve saldırılar sırasında ağ bağlantısını kaybetmeden büyük miktarda trafiği güvenle kabul etmenizi ve yerel olarak filtrelemenizi sağlar.

DDoS saldırılarına karşı koruma türleri


 ДДОС.png

Temel katman-ağ protokolü düzeyinde DDoS koruması

Cloud4U koruma modülleri, yalnızca meşru istekleri ileterek trafiği filtreler ve kanal tıkanıklığını önler bir saldırı durumunda, güvenli bir alt ağdan özel bir IP Adresi / IP adresi kümesi verilir ve sağlayıcı, özel IP'ye gelen tüm trafiği kabul eder ve filtreler. DDoS saldırılarının korunması ve izlenmesinde dünya liderlerinin endüstriyel ekipmanlarını kullanarak, filtrelenmiş meşru trafik elde edersiniz. Koruma sistemi, bilinen tüm DDoS saldırılarını ilk anormal paket veya akıştan (flow) etkin bir şekilde engellemenize olanak tanıyan sürekli trafik filtreleme modunda çalışır.

Uygulama protokol katmanında DDoS koruması

Uygulamalarınıza yapılan tüm bağlantılar bir filtreleme paketinden geçer. Uygulama Katmanı Güvenlik Duvarı (WAF), belirli bir uygulamanın özelliklerini dikkate alarak uygulama protokol katmanı HTTP / HTTPS, DNS, SIP, vb üzerindeki trafiği analiz eder ve temizler.

Kullandığımız teknoloji, kritik web uygulamalarının hızlı, güvenilir ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayan web uygulamaları için bir güvenlik duvarı olarak güvenilir bir çözümdür. Çözüm, web uygulaması tehditlerini ve güvenlik açıklarını azaltarak, hassas kurumsal verilerin çalınmasını ve değiştirilmesini önleyerek ve müşteri bilgilerini koruyarak PCI DSS güvenlik gereksinimlerini karşılar. Çözüm aynı zamanda şirketinizin BT altyapısını diğer şirketlere saldırmak için kullanma riskini de azaltır.Neden Cloud4U'ye güvenmelisiniz?

"Bulutlarda" 15 yıl
Şirket, 2009 yılından bu yana bulut hizmetleri pazarlarında başarıyla faaliyet gösteriyor.
Güvenilir altyapı
TIER III seviyesinde 4 veri merkezi, Kurumsal seviyenin önde gelen satıcılarından donanım ve yazılım: HP, Cisco, Juniper, NetApp, VMware, Veeam, Microsoft.
Temel SLA %99,982
Optik halka, MetroCluster ve artıklık mekanizmaları,%99,99 SLA'ya kadar hizmet esnekliği sağlar.
Şeffaf faturalama sistemi
Saatlik faturalandırma ve pay-as-you-go, yalnızca gerçekten tüketilen kaynaklar için ödeme yapmanıza olanak tanır.
Coğrafi olarak dağıtılmış yedekleme
Ayrı bir coğrafi-uzak veri merkezinde bir yedeğin otomatik olarak oluşturulması.
Esnek ölçeklendirme
Teknik desteğe başvurmadan kaynakları artırın ve azaltın.
7/24 teknik destek
Teknik destek uzmanları herhangi bir talebi 10 dakika içinde cevaplayacaktır.
Ortaklık Programı
Cloud4U ile yıllık Sözleşmenin %35'ine kadar kazanın. White Label mevcuttur.

Yönetmek

DDoS filtreleme hizmetlerinin maliyeti

 
Guard Start
Guard 10
Guard 20
Guard 50
Guard 300
Guard Unlimited
DDoS saldırı yükü
1 Gb/sn
1 Gb/sn
3 Gb/sn
10 Gb/sn
10 Gb/sn
Sınırsız
Temizlik sonrası trafik yükü
3 Mbit
10 Mbit
20 Mbit
50 Mbit
300 Mbit
Sınırsız
SLA
95%
97%
97%
99%
99%
99%
Teknik destek talebine yanıt verme süresi
30 dakika
30 dakika
30 dakika
30 dakika
30 dakika
15 dakika
Dahil olanın üzerindeki trafik için ödeme *
0
0
0
0
0
0
Aylık ödeme, ₺
685
1 754
2 276
3 426
5 324
10 564

*-Trafik, dahil edileni aşarsa, ilgili tarifeye aktarım ücretsizdir.
Avantajı: Geniş algılama tabanı, daha düşük hatalı pozitifler ve üst düzey uzmanlar tarafından destek.

Siteyi bilgisayar korsanlığından korumaya yönelik hizmetlerin maliyeti (WAF)

 
WAF 3
WAF 10
WAF 20
WAF 50
WAF 300
WAF Unlimited
DDoS saldırı yükü
1 Gb/sn
1 Gb/sn
3 1 Gb/sn
10 Gb/sn
10 Gb/sn
Sınırsız
Temizlik sonrası trafik yükü
3 Mbit
10 Mbit
20 Mbit
50 Mbit
300 Mbit
Sınırsız
SLA
99%
99,5%
99,5%
99,5%
99,5%
99,5%
Teknik destek talebine yanıt verme süresi
30 dakika
30 dakika
30 dakika
30 dakika
30 dakika
15 dakika
Dahil olanın üzerindeki trafik için ödeme *
0
0
0
0
0
0
Aylık ödeme, ₺
662
1 696
2 160
3 089
4 599
8 084

*- Trafik dahil olanı aşarsa, ilgili tarifeye aktarım ücretsizdir.

Tek seferlik ödemeler

Hizmet
Ücret
Kurulum ve konfigürasyon
523 ₺.
DDoS saldırısı sırasında bağlanma
871 ₺.

SSS

DDoS nedir?
DDoS (Distributed Denial of Service- Hizmet Reddi), bir bilgisayar sistemindeki birden çok dağıtılmış İnternet erişim noktasından, onu başarısızlık durumuna getirmek için yapılan bir hacker saldırısıdır. Diğer bir deyişle, sistem kullanıcılarının sağlanan sistem kaynaklarına (sunuculara) erişemeyeceği veya bu erişimin önemli ölçüde engellendiği koşullar yaratılır.
Neden saldırıyorlar?
Genellikle, bir çevrimiçi mağazaya veya kurumsal portala DDoS saldırıları, rakiplerin isteği üzerine onları devre dışı bırakmak ve buna bağlı olarak satışları azaltmak veya itibar seviyesini düşürmek için düzenlenir.Ancak, kasıtsız saldırılar da vardır- örneğin, bir kaynağı aynı anda barındırmanın kaçırabileceğinden çok daha fazla kullanıcı ziyaret ettiğinde. Bu durumda "zayıf" barındırma, dayanmaz ve "düşer". Böyle bir durumda, daha geniş bir kanala sahip bir tarifeye geçmeniz veya barındırma sağlayıcınızı değiştirmeniz gerekir.
Kendinizi DDoS'den nasıl korursunuz?
Modern saldırıların gücü göz önüne alındığında, DDoS'ye karşı kendi başınıza savunma yapmak neredeyse imkansızdır. Doğru karar, müşterilerine DDoS saldırılarına karşı etkili koruma sağlayan bir barındırma sağlayıcısı seçmektir.
Normal bir güvenlik duvarı DDoS saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olur mu?
Hayır olmaz. Modern DDoS saldırıları genellikle saldırıya uğrayan hizmetin kanalını tamamen doldurmayı amaçlamaktadır. Yani, "botnet" adı verilen yüzlerce veya binlerce virüs bulaşmış cihazın saldırılan hizmete parazit trafiği gönderdiği "kaba kuvvet" yöntemidir. Sonuç olarak, meşru kullanıcılar, tüm kanal meşgul olduğu ve boş bant genişliği olmadığı için saldırıya uğrayan hizmete bağlanamaz. Güvenlik duvarı, bu sürece katılmadığı için burada herhangi bir rol oynamaz ve parazit trafiği filtreleyip filtrelememesi önemli değildir. DDoS karşıtı bir barındırıcının görevi: onlarca Gb / sn bant genişliğine ve coğrafi olarak dağıtılmış İnternet erişimine sahip yedekli iletişim kanallarının yanı sıra yönlendiricilerin / güvenlik duvarlarının yedekli donanım kapasitelerine sahip olmak, donanım kapasitelerindeki tüm trafiği alıp, özel analizörlerde filtreleyip müşterinin hizmetine yalnızca yasal trafik sağlamak.
Sorunuzun cevabını bulamadıysanız, bilgi tabanımıza gidin, sitedeki danışmanlarımıza çevrimiçi sohbeti kullanarak sorun veya tiket sistemini kullanarak bir destek talebinde bulunun.

İstek gönder
Bir çözüm veya hizmetle ilgileniyorsanız yöneticilerimize bildirin. 2 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
Ayrıca size 30 gün ücretsiz erişim sağlayacağız
Scroll up!