GPU render çiftlik

Cloud4U, görüntü ve video oluşturma, sinir ağı eğitimi, AI çalışması, makine öğrenimi, derin öğrenme için bir render çiftliği sunar.

GPU render çiftliği NVIDIA GRID Tesla M40

GPU'ya sahip sunucular, yüksek performanslı bilgi işlem ve büyük miktarda veriden vazgeçmeden kendi BT altyapısını oluşturmak isteyen şirketler için etkili bir çözümdür.

Cloud4U render çiftliği (GPU ile sunucu kiralama), Tesla M40'ın yüksek performanslı profesyonel grafik hızlandırıcıları dizisidir. Bu sunucu çözümü, yapay zeka ile çalışmak için makine öğrenimi, derin öğrenme, sinir ağı eğitimi desteği ile ilgili görevlere odaklanmıştır. Video işlemcisi ve bellek, 7/24 kesintisiz çalışma için optimize edilmiştir.

Render çiftliği yapılandırması (NVIDIA GPU Cloud): 8 x GPU NVIDIA GRİD Tesla M40
8 Х 12Гб (96ГБ) RAM video belleği
İşlemci Intel Xeon E5-2699 V4, CPU 44 çekirdek, 128ГБ RAM.


hesap makinesi

NVIDIA GRID Tesla M40 vs. GeForce GTX 1080 Ti

Parametreler M40 1080 Ti
Uygulama İş İstasyonu --> Sunucu
İş yeri
7x24 kesintisiz çalışma Evet Hayır
Amaç Deep learning, machine learning,
neural network training, AI
Oyun grafik kartı
Sanallaştırma ortamı desteği
Evet (GPUDirect Desteği) Hayır
Performans ölçeklenebilirliği Evet (GPUDirect Desteği) Hayır
Hataya dayanıklı sistem çalışması Evet (Altyapı Cloud4U SLA %99.982)
SLA 99.982%)
Hayır


Neden GPU'lu (render çiftliği) bir sunucu kiralamak gerek

Herhangi bir GPU render çiftliğinin temel avantajı, son derece yüksek hesaplama hızıdır.Büyük veri veya karmaşık grafik öğeleri ne kadar verimli olursa, sonuç o kadar hızlı olur. Sistem performansı, son tüketiciye kaliteli bir ürün sunmayı daha hızlı hale getirir.

Kurumsal bulut sağlayıcısı Cloud4U, herhangi bir seviyedeki müşterinin ihtiyaçlarını kapatmanıza izin veren son nesil güvenilir grafik kartları kiralama hizmeti sunar.

Tesla M40 grafik hızlandırıcılarına dayalı bulutta yerleşik Cloud4U GPU render çiftliği ağır bir nesneyi veya derin öğrenme yada makine öğrenimini işlemeye ihtiyaç duyduğunuzda size gerekli olacaktır. Çözümümüzü kullanarak, sanal masaüstleri, uygulamalar ve iş istasyonları muazzam bir kullanıcı verimliliği ve yoğunluğu elde edecektir.

Önemli! Yazılımınız, istenen eylemleri gerçekleştirmek için belirli bir video kartı seçebilmelidir. Yalnızca sistemdeki varsayılan grafik kartına erişen uygulamalar sanal GPU'larla çalışamayacaktır. İşletim sisteminde bulunanların video kartlarına erişebilen yazılım kullanmanızı öneririz.

Cloud4U ile GPU oluşturma

Yüksek kaliteli içeriğe olan talep arttıkça, tasarımcılar ve sanatçılar sinematik kalitede karakterleri, nesneleri ve ortamları fotogerçekçi hale getirebilecek en son teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Bildiğimiz CPU oluşturma, istenen hızı sağlayamaz, çünkü tek bir görüntünün işlenmesi birkaç dakika veya hatta saat sürebilir.

Buluttaki sunucu GPU donanımını kullanarak, tasarım ve mimariye katılabilir, medya ve eğlence alanında çalışabilirsiniz- render hızlı bir şekilde ve herhangi bir karmaşıklık olmadan gerçekleştirilecektir. Benzer teknolojiler Hollywood çizgi Film Stüdyoları ve film şirketleri tarafından kullanılıyor. Ve sinemada gördüğünüz gibi, oldukça başarılı.

GPU


Cloud4U ile Machine Learning

Tesla M40 modeli, derin sinir ağları eğitimi için dünyanın en güçlü hızlandırıcılarından biri olarak kabul edilir. Grafik kartı, makine öğrenimi desteğiyle web hizmetleri geliştiren şirketler için özel olarak oluşturuldu. Ve 7/24 sürekli çalışma için optimize edilmiştir.

Yapay zeka eğitimi, sinir ağları, verilerin analizi birkaç gün ila haftalar sürer. Bu, veri bilimi uzmanlarını modellerin doğruluğu ve eğitim süreleri arasındaki uzlaşmalara katlanmaya zorlar.

Makine öğrenimi (DSVM) problemlerini çözmek için önceden yüklenmiş PyTorch, TensorFlow, Keras, Xgboost, CUDA, OpenCV, Jupyter Notebook'ları ve diğerlerini kullanın.

Bulut sağlayıcısı Cloud4u'dan GPU'ya sahip sanal bir sunucu, eğitim sürenizi birkaç gün veya hatta haftalarca azaltmanıza izin verir. Bu hızlandırıcı bu tür görevler için optimize edilmiştir. Ve CPU ile karşılaştırıldığında (tipik bir AlexNet ağını eğitmek için 1.2 gün gerekir) sekiz kat daha hızlı sinir ağı eğitimi yapar.

Cloud4u render çiftliği grafik hızlandırıcıları ile petabaytlık verileri her zamankinden daha hızlı işleyebilirsiniz. Tesla M40 hızlandırıcıları, Big Data ile çalışmak için gereken performansı sağlar, çünkü bu tür verilerle çalışmaya odaklıdır. GPU'lu özel bir sunucu, bilimsel bir kurum, bir tasarım stüdyosu, bir bankacılık kuruluşu ve diğer şirketler için uygun olacaktır.

Cloud4U'dan NVIDIA GRID Tesla M40 render çiftliğinin avantajları

  • Machine learning, deep learning, neural networks, AI ile çalışmanıza izin verir
  • Bulut bilişimin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz
  • Satın alma, kurulum ve servisle zaman kaybetmeden en yüksek üretkenliği anında elde edersiniz
  • Belirli bir zaman diliminde sorunu çözmek için gereken miktarda kaynak kullanırsınız
  • Normal bir bilgisayar/dizüstü bilgisayarda çalışıyorsunuz
  • Aynı anda birden fazla AI modeli ile çalışabilirsiniz
  • %99.982 garantili hizmet kullanılabilirliği
  • Mevcut 7/24 teknik destek


Neden Cloud4U'ye güvenmelisiniz?

"Bulutlarda" 15 yıl
Şirket, 2009 yılından bu yana bulut hizmetleri pazarlarında başarıyla faaliyet gösteriyor.
Güvenilir altyapı
TIER III seviyesinde 4 veri merkezi, Kurumsal seviyenin önde gelen satıcılarından donanım ve yazılım: HP, Cisco, Juniper, NetApp, VMware, Veeam, Microsoft.
Temel SLA %99,982
Optik halka, MetroCluster ve artıklık mekanizmaları,%99,99 SLA'ya kadar hizmet esnekliği sağlar.
Şeffaf faturalama sistemi
Saatlik faturalandırma ve pay-as-you-go, yalnızca gerçekten tüketilen kaynaklar için ödeme yapmanıza olanak tanır.
Coğrafi olarak dağıtılmış yedekleme
Ayrı bir coğrafi-uzak veri merkezinde bir yedeğin otomatik olarak oluşturulması.
Esnek ölçeklendirme
Teknik desteğe başvurmadan kaynakları artırın ve azaltın.
7/24 teknik destek
Teknik destek uzmanları herhangi bir talebi 10 dakika içinde cevaplayacaktır.
Ortaklık Programı
Cloud4U ile yıllık Sözleşmenin %35'ine kadar kazanın. White Label mevcuttur.


İstek gönder
Bir çözüm veya hizmetle ilgileniyorsanız yöneticilerimize bildirin. 2 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
Ayrıca size 30 gün ücretsiz erişim sağlayacağız
Scroll up!