Exchange kurumsal posta

İstenmeyen e-posta ve virüslere karşı korumalı, MS Exchange tabanlı ticaret için bulut e-posta SaaS ve IaaS modeli için anahtar teslimi çözüm. Posta sunucusunun tamamını kiralayın veya gerekli sayıda posta kutusu seçin.

Ticaret maili Microsoft Exchange

Buluttaki çalışanlar için kurumsal mail servisi takvimi, e-postayi ve görev yöneticisini birleştirmenizi saglayan bir hizmettir. Kolayca ölçeklendirilebilen ve özelleştirilebilen, işe hazır bir sisteme sahip oluyorsunuz.

Görevlerinize bağlı olarak, çalışanlarınız için birkaç posta kutusu (SaaS modeli) veya tüm şirket için posta sunucusu kiralayabilirsiniz (IaaS modeli).

Service
Posta kutusu kiralama
Cost
74,6 ₺/ay

hesap makinesi
Kurumsal posta hizmetinin kullanma çeşitleri

Posta kutularının kiralanması (SaaS modeli) Sunucu kiralama Microsoft Exchange Server (IaaS modeli)
Sunucuya bakım ve çalışma desteği gerektirmez. Personellerin posta kutularinin sayısı ve hacim üzerinden tam kontrol sağlar.
Sistemin ayarlanması gerekmez,her şey otomatik çalışıyor. Active Directory ile entegrasyon mevcuttur.
Posta kutularının kiralanması daha ucuz, maliyetini hesaplayabilirsiniz. 1 kutu hacmi - 100 GB'a kadar Sunucu güvenli bir döngüye yerleştirilebilir.
Böylece, sunucunun kişisel verilerle çalışmasına izin verilir.
Exchange e-posta barındırma şunları içerir:

 • Microsoft Exchange posta kutusu
 • 1GB, 2GB, 10GB, 20GB ve 50GB arasında seçim yapabileceğiniz posta kutusu boyutlarıdır.
 • Temel AntiSPAM ve antivirüs koruması. AntiSpam işlevinin gelişmiş yapılandırması için ek bir SPAMTitan hizmeti vardır.
 • Bağlantı ve başlangıç ayarları,
 • Otomatik yedekleme,
 • Self servis kontrol paneli,
 • MAPI, POP3, IMAP protokolleri ile çalışabilme ve bir internet tarayıcısı üzerinden OWA kullanabilme imkanı verir.


İş için bulut tabanlı kurumsal e-postanın faydaları

 • Sermaye harcaması olmadan, tamamen işlevsel posta sunucusu.
 • Müşterinin mevcut ortamından veya Active Director'den kullanıcı listesini ve posta kutusunu içe aktarabilme.
 • Rahat kullanışlı çalışma ortamı - PC'den postaları, görevleri, takvimleri kişileri ve mobil cihazları senkronize etme.
 • SPAM ve virüslere karşı otomatik koruma.
 • Bilgiler bulutta (Tier III veri işleme merkezleri) güvenli bir şekilde saklanır ve güvenli bir SSL bağlantısı üzerinden iletilir.
 • Kurumsal postalarınızın SLA'ya uygun olarak kullanılabilirliğinin yasal ve mali garantisi %99,982'dir.


Neden Cloud4U'ye güvenmelisiniz?

"Bulutlarda" 15 yıl
Şirket, 2009 yılından bu yana bulut hizmetleri pazarlarında başarıyla faaliyet gösteriyor.
Güvenilir altyapı
TIER III seviyesinde 4 veri merkezi, Kurumsal seviyenin önde gelen satıcılarından donanım ve yazılım: HP, Cisco, Juniper, NetApp, VMware, Veeam, Microsoft и тд.
Temel SLA %99,982
Optik halka, MetroCluster ve artıklık mekanizmaları,%99,99 SLA'ya kadar hizmet esnekliği sağlar
Şeffaf faturalama sistemi
Saatlik faturalandırma ve pay-as-you-go, yalnızca gerçekten tüketilen kaynaklar için ödeme yapmanıza olanak tanır.
Coğrafi olarak dağıtılmış yedekleme
Ayrı bir coğrafi-uzak veri merkezinde bir yedeğin otomatik olarak oluşturulması (14 kurtarma noktası).
Esnek ölçeklendirme
Teknik desteğe başvurmadan kaynakları artırın ve azaltın.
7/24 teknik destek
Teknik destek uzmanları herhangi bir talebi 10 dakika içinde cevaplayacaktır.
Ortaklık Programı
Cloud4U ile yıllık Sözleşmenin %35'ine kadar kazanın. White Label mevcuttur.

Nasıl çalışır

Exchange kurumsal postasına nasıl erişilir?

Posta kutularına erişim, Microsoft Exchange Server posta hizmeti aracılığıyla gerçekleştirilir ve Microsoft Outlook kullanıcılarının çoğu tarafından bilinir. Kullanıcılar, isteğe bağlı olarak web arayüzü (Outlook Web App) üzerinden postaya erişebilir.

Microsoft Outlook

Outlook Web App

Microsoft Exchange Server'da posta kutularını yönetme

Diğer görevlerin oluşturulması, yapılandırılması ve çözülmesiyle ilgili çalışmaların tamamı (örneğin; sanal bir masaüstünün bağlanması) Cloud4U BT (Bilişim Teknolojileri) uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Bunun için sadece bilet sistemini kullanarak, 7/24 destek hizmetimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tarife (Faturalandırma)

Faturalı hesaplama şemasına göre; sadece kullanılan posta kutuları için ay sonunda ödeme yapılır.


SSS

Sık Sorulan Sorular (SSS)

İşletmeler için Bulut Posta’yı nasıl kullanabilirim?

İstediğiniz sayıda posta kutusu sipariş edebilir, bunları çalışanlarınız arasında dağıtabilir veya bir posta sunucusunun tamamını kiralayabilirsiniz. Şirket çalışanları, tanıdık Outlook programını kullanarak e-posta, takvim, kişiler ve görevleri tek bir posta kutusundan yönetebileceklerdir.

Kurumsal e-posta ne içindir?

Büyüklüğü ne olursa olsun, hemen hemen tüm şirketler e-posta kullanır. Bazıları ücretsiz e-posta sistemlerini seçer. Ancak bu uygunsuz ve güvenilmezdir. Ve de kurumsal imaja zarar verir.

Ayrıca, ücretsiz e-posta hizmetleri gerekli ticari işlevselliğe sahip değildir. Kendi posta sunucunuzu kurmak daha iyi bir seçenektir. Ancak, özel bilgi ve ekipmana yapılan önemli harcamaların yanı sıra düzenli bakım ve performans desteği gerektirir. Saygın bir sağlayıcıdan bir posta sunucusu barındırma seçmek çok daha kolay ve daha güvenlidir.

Microsoft Exchange Server'a dayalı tam teşekküllü kurumsal posta organizasyonu, küçük işletmeler için bile mevcuttur. Microsoft Hosted Exchange yalnızca iş postası değildir! Merkezileştirilmiş bilgi depolama, Sunucuya bağlanmanıza ve iş için kullandığınız herhangi bir terminal ve ekipman türü hakkında güncel bilgiler almanıza olanak tanır.

Bulut sağlayıcısı Cloud4U tarafından sunulan işletmeler için kurumsal posta Microsoft Exchange, virüslere ve istenmeyen e-postalara karşı korumalıdır, herhangi bir cihazdan posta kullanmanıza olanak tanır, diğer Microsoft uygulamalarıyla tam olarak entegre olur, takvim ve paylaşılan görevlere erişim yoluyla, çalışanın iş yükünü izlemenize olanak tanır. Elinizde gerçekten güçlü ve esnek bir alet olacak.

Microsoft Exchange posta sunucusu kiralamak ne kazandırır?

Buluttaki bir posta sunucusu, şirketler için kullanışlı ve güvenli bir e-posta hizmetidir. Bir posta sunucusu kiralamak, ortak kullanılan bir bilgi ortamı oluşturmanıza ve herhangi bir cihazdan bir kuruluşun ortak çalışmasını düzenlemenize olanak tanır: ofis veya ev bilgisayarı, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon.

Kurumsal posta hizmeti, yöneticilerin kullanıcılara büyük posta kutuları tahsis edebilmelerinde, maliyet ve sistem kullanılabilirliği üzerinde olumsuz hiçbir etkisi olmadan, çok çeşitli depolama seçenekleri sunar.

Birkaç dakika içinde 1000 posta kutusu oluşturmak mümkün! Ayrıca, rol tabanlı yönetim gerçekleştirmek için ve bireysel yönetim görevlerini kullanıcılara devretmek için uygundur.

Gerekirse bulut tabanlı kurumsal posta, Rusya veya Avrupa’da ki sunucularda barındırılabilir Kendi IT altyapınızın maliyeti olmadan, işbirliği, yazışmalara ve kişilere güvenli erişim için; modern, hızlı ve kullanışlı bir araca sahip olursunuz.

Posta kutularının çalışanlar için kiralanması ne kazandırır?

Tüm sunucu işlevlerine ihtiyaç duymayanlar için basit ve hızlı bir çözümdür. Yapmanız gereken sadece; 100 GB'a kadar hacme sahip, gerekli sayıda posta kutusunu bulutta kiralamak ve kullanmaya hemen başlamak. Ve bunu, uzun kurulum ve teknik uzmanların katılımı olmadan kolayca yapabilirsiniz.

Koruma ve yedekleme sistemleri, kurumsal bilgilerin gizliliğinin yanı sıra, sürekli kullanılabilirliğini sağlayacaktır. Antispam ve antivirüs, verilerle güvenli ve rahat çalışmayı sağlayacaktır.

Diğer soruların cevaplarını bilgi tabanında ( veri kayıt ortamı ) bulabilirsiniz. Sorularınızın cevabını bulamadıysanız, çevrimiçi sohbeti kullanarak sitedeki danışmanlarımıza sorabilir veya bilet sistemini kullanarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

 Bilgi tabanında soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Sorunuzun cevabını bulamadıysanız - çevrimiçi sohbeti kullanarak sitedeki danışmanlarımıza sorun veya tiket sistemini kullanarak bir destek talebinde bulunun.


İstek gönder
Bir çözüm veya hizmetle ilgileniyorsanız yöneticilerimize bildirin. 2 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
Ayrıca size 30 gün ücretsiz erişim sağlayacağız
Scroll up!